logo asmedia

Negocjuj ceny kalendarzy na 2016

dodano : 20.08.2014     w kategorii : KALENDARZE

Ceny kalendarzy na 2016 r.

Mamy dla Ciebie propozycję. Podaj nam cenę, a my odpowiemy w ciągu 60 minut, czy możemy zaoferować Ci tańsze kalendarze*. Żeby skorzystać z naszej oferty, prześlij nam link do strony, na której otrzymałeś lepszą propozycję. Otrzymasz od nas wycenę i porównasz co jest dla Ciebie najlepsze. Czy to Ci odpowiada?

Jakie kalendarze wykonujemy?

  • kalendarze trójdzielne -z główką wypukłą i płaską
  • kalendarze jednodzielne z główką wypukłą i płaską
  • kalendarze plakatowe (ścienne) z listwami aluminiowymi, powlekane lakierem UV formatu A2
  • biuwary (planery na biurko) formatu A2, A3
  • kalendarze biurkowe stojące piramidki
  • kalendarzyki listkowe (formatu karty kredytowej)
  • kalendarze książkowe z grawerowanym logo, formaty A4, A5, B5, A6

 

 

PS. Wszystkich konfrontacji cenowych nie wygrywamy. Dlaczego? Ponieważ jakość naszych kalendarzy jest zawsze najwyższa. Jeśli to jest dla Ciebie ważne, to jesteś we właściwym miejscu, Napisz teraz! Nie musimy ścigać się z tanimi kalendarzami, bo ważniejszy jest dla nas prestiż Twojej Firmy wśród klientów. Czy to dla Ciebie też ma znaczenie? Jeśli tak, zamów je i przekonasz się o czym mówimy. Większość naszych stałych Klientów korzysta z wykonanych przez nas kalendarzy już od kilkunastu lat. Jeśli chcesz dla swojej firmy dobrze wykonane kalendarze - napisz teraz.

Najlepszy termin na składanie zamówień to miesiące: sierpień-wrzesień. Zamawiając w tym czasie, masz pewność, że otrzymasz je w krótszym terminie. Ostatnie miesiące roku (listopad, grudzień) są zawsze "zatłoczone" i przez to terminy realizacji są wydłużone. Zdarza się, że zamawiając kalendarze wcześniej, możesz uzyskać jeszcze lepszą cenę.

 

*Propozycja dotyczy zamówień o wartości powyżej 2000 zł. pamiętaj, jeśli nie odpowiadają Ci ceny naszych kalendarzy, zawsze możesz dostać dobrą ofertę na inne nasze produkty: ulotki, banery, wizytówki, katalogi, foldery, strony internetowe, kompleksową obsługę www.

  

Komentarze (2)
DODAJ KOMENTARZ / PYTANIE
Twoje imię :
Twój adres email :
Treść komentarza :
jola   •   godz. 13:36, 29 września 2014
proszę podać mi przybliżoną cenę 1 szt. długopisu z nadrukiem o tematyce wyborczej np. nazwiskiem i imieniem kandydata przy zamówieniu 1000 szt.
Asmedia   •   godz. 14:29, 29 września 2014
1000 szt. plastikowych długopisów z nadrukiem w jednym kolorze to koszt 850 zł brutto, czyli 1 szt. to koszt 0,85 zł

@ AS MEDIA Biuro Promocji i Reklamy (2001-2018)