logo asmedia

Reklama w Pasażu Brodnickim - wydanie sierpniowe

dodano : 17.06.2014     w kategorii : REKLAMA

Zgodnie z zapowiedziami na początku sierpnia 2014 r. ukaże się kolejne III wydanie katalogu Pasaż Brodnicki - sierpień 2014. Zgłoszenia przyjmowane są tylko do 30 czerwca.

Jak zgłosić swoją firmę do katalogu?

Najprostszym sposobem jest kontakt telefoniczny i rozmowa z przedstawicielem naszej firmy. W trakcie tej rozmowy ustalane są wstępne warunki zamieszczenia reklamy. Projekt reklamy wykonujemy w oparciu o materiały dostarczone przez klientów. Jeśli posiadasz gotowy projekt reklamy możesz dostarczyć go do nas. Zapoznaj się wcześniej z zasadami przygotowania projektu.

Nowe miejsca dystrybucji katalogu.

Kolportaż katalogu w Brodnicy odbywa się przez sieć sklepów R.M. Hildebrandt. Pasaże dostępne są przy kasach. Katalog rozsyłany jest również pocztą do właścicieli ważniejszych brodnickich przedsiębiorstw. Od wydania kwietniowego katalog dystrybuowany jest również w sklepach i firmach w sąsiednich miejscowościach : Jabłonowo, Pokrzydowo, Zbiczno, Jajkowo, Brzozie, Górzno, Świedziebnia, Osiek, Bartniczka, Bobrowo. Pozwala to na szersze dotarcie do klientów zamieszkujących powiat brodnicki.

Dla klientów, którzy są już obecni w Pasażu przygotowaliśmy dodatkową prezentację ich oferty na naszych stronach internetowych.

Zarezerwuj miejsce dla siebie. Zadzwoń teraz 56 697 62 55

Komentarze (0)
DODAJ KOMENTARZ / PYTANIE
Twoje imię :
Twój adres email :
Treść komentarza :

@ AS MEDIA Biuro Promocji i Reklamy (2001-2018)