logo asmedia

WYBORY Brodnica - strona internetowa dla kandydatów

dodano : 02.10.2014     w kategorii : STRONY WWW

Uruchomiliśmy stronę internetową wyborybrodnica.pl przeznaczoną dla kandydatów biorących udział w wyborach samorządowych 16 listopada 2014 roku. Strona została zaprojektowana w celu prezentacji wszystkich komitetów wyborczych oraz indywidualnych kandydatów. Prezentacja na stronie umożliwia zamieszczenie zdjęć, programów wyborczych oraz opisów ułatwiających wyborcom dokładniejsze poznanie sylwetek kandydatów. Naszym celem jest również  zachęcenie mieszkańców powiatu brodnickiego do wzięcia udziału w wyborach.

Sonda popularności

Dodatkowym elementem na stronie jest sonda popularności, która umożliwia wyrażenie poparcia osobom kandydującym. Dla zachowania wysokiego poziomu rzetelności zastosowaliśmy kilka systemów utrudniających nadużycia (np. oddawanie zwielokrotnionych głosów) Wyniki sondy będą prezentowane na stronie na bieżąco.

Oferta dla komitetów wyborczych

Zarejestrowane komitety wyborcze otrzymały możliwość dodatkowej prezentacji swoich programów na zasadzie podstron. Umożliwia to, w przypadku braku własnej strony internetowej, wykorzystanie adresu WYBORYBRODNICA.PL w materiałach wyborczych takich jak ulotki, plakaty, banery. Dodatkowym atutem jest możliwość skorzystania z kompleksowej usługi oferowanej przez firmę ASMEDIA

Jeśli bierzesz udział w wyborach samorządowych w Brodnicy - zadzwoń do nas 56 697 62 55. Przygotujemy dopasowane materiały wyborcze, dzięki którym zwiększysz swoje szanse w wyborach

Komentarze (2)
DODAJ KOMENTARZ / PYTANIE
Twoje imię :
Twój adres email :
Treść komentarza :
ADMIN   •   godz. 19:41, 8 października 2014
Nazwiska kandydatów w wyborach samorządowych w Brodnicy będą zamieszczone na stronie wyborybrodnica.pl w momencie podania oficjalnego komunikatu Państwowej Komisji Wyborczej. Sonda popularności zostanie uruchomiona w momencie wprowadzenia na stronę listy wszystkich kandydatów z regionu powiatu brodnickiego.
ADMIN   •   godz. 14:41, 17 października 2014
Zakończyliśmy wprowadzanie danych osób kandydujących w wyborach samorządowych 16 listopada 2014 roku w powiecie brodnickim. Od tej chwili można zapoznać się z kandydatami i wyrazić dla nich swoje poparcie biorąc udział w sondzie popularności. Kandydaci mają również możliwość rozszerzenia podstawowego wpisu o zdjęcia i dodatkowe informacje zachęcając wyborców do głosowania.

@ AS MEDIA Biuro Promocji i Reklamy (2001-2018)